
| Mpitarika-mw | Fampidirana ny sivana FF Connecter 75 Ohm |
Fampidirana ny Sivana FF Connector 75 Ohm, natao hanomezana sivana sy fifandraisana famantarana tsara kokoa amin'ny fitaovana elektronika anao. Ity sivana manavao ity, karazana LBF-488/548-1F, dia natao hanomezana fahombiazana sy fahatokisana miavaka, ka mahatonga azy io ho singa tena ilaina amin'ny filànao fifandraisana sy tambajotra.
Ny sivana FF Connector 75 Ohm dia natao mba hahazoana antoka fa azo ampifandraisina tsara amin'ny fitaovana isan-karazany, anisan'izany ny fahitalavitra, radio ary fitaovana fifandraisana hafa. Ny fanoherana 75 ohm dia miantoka ny fandefasana famantarana tsara indrindra ho an'ny kalitaon'ny feo sy horonan-tsary mazava sy tsy tapaka.
Miaraka amin'ny teknolojia mandroso, ity sivana ity dia manafoana tsara ny tabataba sy ny fanelingelenana tsy ilaina, ahafahanao mankafy traikefa audio-visual voadio kokoa sy mahafinaritra kokoa. Na mijery ny fandaharana amin'ny fahitalavitra tianao indrindra ianao na mihaino mozika, ny sivana FF Connecter 75 Ohm dia miantoka fa hahazo ny signal madio ianao tsy misy fiovaovana na fahatapahana.
Ankoatra izany, ny endrika LBF-488/548-1F an'ny sivana dia mora apetraka ary mifanaraka amin'ny karazana connecteurs isan-karazany, ka mahatonga azy io ho vahaolana azo ampiasaina amin'ny filànao fifandraisana. Ny fanamboarana azy maharitra sy ny fitaovana avo lenta dia miantoka ny fahatokisana maharitra, manome anao fiadanan-tsaina sy fahombiazana tsy tapaka.
Ankoatra ny fiasany ambony, ny FF Connector 75 Ohm Filter dia manana endrika kanto sy kely izay mifanaraka tsara amin'ny fitaovanao efa misy nefa tsy manampy habe na fahasarotana tsy ilaina. Ny interface mora ampiasaina sy ny fampiasana mora ampiasaina dia mahatonga azy io ho safidy mety sy azo ampiharina ho an'ny mpanao fametrahana matihanina sy ireo mpankafy DIY.
Na mpankafy fialamboly an-trano ianao na matihanina amin'ny sehatry ny feo sy sary, ny FF Connecter 75 Ohm Filter no vahaolana tsara indrindra hanatsarana ny kalitaon'ny signal sy hiantohana ny fifandraisana tsy misy tomika. Minoa fa ny fahatokisana sy ny fahombiazan'ity sivana manavao ity dia hampiakatra ny fahafinaretanao amin'ny feo sy sary ho amin'ny ambaratonga vaovao.
| Mpitarika-mw | famaritana |
| Fahita matetika: | 488-548MHz |
| Fahaverezan'ny fampidirana: | ≤1.0dB |
| Ripple ao anaty tarika | ≤0.6dB |
| Ambany kokoa ny fandavana | ≥30dB@Dc-474MHz |
| VSWR: | ≤1.3:1 |
| Fandavana Ambony | ≥30dB@564-800MHz |
| Temperature miasa | - 30℃~+50℃ |
| Mpampitohy: | F-Vavy (75ohms) |
| Famaranana ny velarana | Mainty |
| fanahafana | Araka ny etsy ambany (fandeferana ± 0.5mm |
| Fitantanana ny herinaratra: | 100W |
Fanamarihana:
Tsara kokoa noho ny 1.20:1 ny naoty herinaratra ho an'ny enta-mavesatra vswr
| Mpitarika-mw | Fepetra momba ny tontolo iainana |
| Mari-pana miasa | -30ºC~+60ºC |
| Mari-pana fitahirizana | -50ºC~+85ºC |
| hovitrovitra | Faharetana 25gRMS (15 degre 2KHz), 1 ora isaky ny axe |
| Hamandoana | 100% RH amin'ny 35ºc, 95% RH amin'ny 40ºc |
| dona | 20G ho an'ny onja sine antsasaky ny 11msec, 3 axis amin'ny lafiny roa |
| Mpitarika-mw | Famaritana mekanika |
| Trano fonenana | VIRATY |
| Mpampitohy | firaka telo-tapany |
| Fifandraisana amin'ny vehivavy: | varahina beryllium nopetahana volamena |
| Rohs | mifanaraka tsara |
| Lanja | 0.15kg |
Sary drafitra:
Refy rehetra amin'ny mm
Fandeferana amin'ny drafitra ± 0.5 (0.02)
Fandeferana amin'ny lavaka fametrahana ±0.2(0.008)
Mpampitohy rehetra: F-Vavy