
| Mpitarika-mw | Fampidirana ny mpizara hery resistive 6 Way |
Na manao fitiliana lalina ao amin'ny laboratoara fikarohana ianao na manorina rafitra fifandraisana sarotra, ny mpizara herinaratra 10GHz resistive anay no vahaolana tonga lafatra mba hahazoana antoka fa azo antoka sy marina ny fizarana herinaratra. Ny fahaizany mampiasa azy sy ny fahombiazany tsara dia mahatonga azy io ho ampiasaina betsaka amin'ny rafitra fitsapana sy fampiharana hafa izay mitaky fizarana herinaratra marina.
Ankoatra ny toetra ara-teknika tena tsara ananany, ny mpizara herinaratra 10GHz resistive anay dia namboarina mba hahazaka ny fampiasana andavanandro. Ny fanamboarana azy mafy orina sy ny fitaovana maharitra dia miantoka ny faharetany sy ny fahatokisana azy, na dia amin'ny tontolo fiasana sarotra aza.
Mba hahazoana antoka ny fahafaham-pon'ny mpanjifa, dia mandalo dingana fanaraha-maso hentitra ny kalitao ny Leader microwave Tech., mpizara herinaratra. Miasa mafy ny ekipanay manam-pahaizana mba hahazoana antoka fa mahafeno ny fenitra henjana momba ny fahombiazana, ny fahatokisana ary ny fiarovana ny fitaovana tsirairay.
| Mpitarika-mw | famaritana |
Karazana Laharana: LPD-DC/10-6S DC-10Ghz Mpizara Hery Fanoherana 6-LalanaFamaritana
| Fahita matetika: | DC~10000MHz |
| Fahaverezan'ny fampidirana: . | ≤16±2.5dB |
| Fifandanjana Habetsahana: | ≤±0.6dB |
| Fifandanjana Dingana: | ≤±6deg |
| VSWR: | ≤1.50 : 1 |
| Fanoherana: | 50 OHMS |
| Mpampitohy seranana: | SMA-Vehivavy |
| Fitantanana ny herinaratra: | 1 Watt |
| Mari-pana miasa: | -32℃ hatramin'ny +85℃ |
| Loko ambonin'ny tany: | Araka ny takian'ny mpanjifa |
Fanamarihana:
1, Ampidiro ny fatiantoka ara-teorika 16db 2. Ny naoty herinaratra dia ho an'ny enta-mavesatra vswr tsara kokoa noho ny 1.20:1
| Mpitarika-mw | Fepetra momba ny tontolo iainana |
| Mari-pana miasa | -30ºC~+60ºC |
| Mari-pana fitahirizana | -50ºC~+85ºC |
| hovitrovitra | Faharetana 25gRMS (15 degre 2KHz), 1 ora isaky ny axe |
| Hamandoana | 100% RH amin'ny 35ºc, 95% RH amin'ny 40ºc |
| dona | 20G ho an'ny onja sine antsasaky ny 11msec, 3 axis amin'ny lafiny roa |
| Mpitarika-mw | Famaritana mekanika |
| Trano fonenana | VIRATY |
| Mpampitohy | firaka telo-tapany |
| Fifandraisana amin'ny vehivavy: | varahina beryllium nopetahana volamena |
| Rohs | mifanaraka tsara |
| Lanja | 0.25kg |
Sary drafitra:
Refy rehetra amin'ny mm
Fandeferana amin'ny drafitra ± 0.5 (0.02)
Fandeferana amin'ny lavaka fametrahana ±0.2(0.008)
Mpampitohy rehetra: SMA-Vehivavy
| Mpitarika-mw | Angon-drakitra fitsapana |
| Mpitarika-mw | Delivery |
| Mpitarika-mw | Fampiharana |