
| Mpitarika-mw | Fampidirana ny 6-50Ghz UWB (ultra wide band) mpizara herinaratra 4 lalana |
Ny mpizara herinaratra 4-lalana 6-50GHz avy amin'ny LEADER-MW dia singa passive ultra-wideband (UWB) avo lenta natao ho an'ny fampiharana microwave sy milimetatra sarotra. Mandrakotra spectrum matetika mivelatra manomboka amin'ny 6 ka hatramin'ny 50 GHz, ity mpizara ity dia manome vahaolana azo ampiasaina amin'ny rafitra miasa amin'ny C, X, Ku, K, Ka, ary Q-bands.
Natao ho an'ny fahamarinan-toerana, ity fitaovana ity dia manamora ny fizarana famantarana fidirana tokana ho famantarana fivoahana efatra mitovy dingana miaraka amin'ny fahasimban'ny famantarana faran'izay kely. Ny tombony ara-teknika lehibe dia ahitana ny fatiantoka fampidirana ambany, ny fisarahana avo lenta eo amin'ny seranana fivoahana mba hisorohana ny fifampiresahana mifanipaka, ary ny fifandanjana amplitude sy dingana tsara dia tsara. Mba hitazonana ny fahamarinan'ny famantarana amin'ny matetika hatramin'ny 50 GHz, ity fitaovana ity dia mazàna misy connecteur vavy 2.4mm na 2.92mm (K) avo lenta, izay miantoka ny fifanandrifian'ny impedance 50-ohm marin-toerana.
Ity mpizara herinaratra ity dia tena mety tsara amin'ny ady elektronika (EW), rafitra radar wideband, fifandraisana amin'ny zanabolana (SATCOM), ary fikarohana sy fampandrosoana 5G/6G. Ny fanamboarana azy mafy orina dia miantoka ny fahatokisana na amin'ny tontolo laboratoara na amin'ny fotodrafitrasa aerospace na fiarovana ampiasaina eny an-kianja. Amin'ny alàlan'ny fanomezana fampisehoana tsy tapaka amin'ny bandwidth mivelatra miavaka, ny mpizara 4-way an'ny LEADER-MW dia miasa ho toy ny singa fototra tena ilaina amin'ny fanodinana famantarana avo lenta maoderina sy ny maritrano RF front-end.
| Mpitarika-mw | famaritana |
Karazana Laharana;LPD-6/50-4S
| Fahita matetika: | 6000~50000MHz |
| Fahaverezan'ny fampidirana: | ≤2.6dB |
| Fifandanjana Habetsahana: | ≤±0.6dB |
| Fifandanjana Dingana: | ≤±6 degre |
| VSWR: | ≤1.70 : 1 |
| Fitokana-monina: | ≥16dB |
| Fanoherana: | 50 OHMS |
| Mpampitohy seranana: | 2.4-Vehivavy |
| Fitantanana ny herinaratra: | 20 Watts |
| Mari-pana miasa: | -32℃ hatramin'ny +85℃ |
| Loko ambonin'ny tany: | Mainty/Mavo/Maitso/Manga/Vola madinika |
Fanamarihana:
1, Tsy tafiditra ny fatiantoka ara-teoria 6 db 2. Ny naoty herinaratra dia ho an'ny enta-mavesatra vswr tsara kokoa noho ny 1.20:1
| Mpitarika-mw | Fepetra momba ny tontolo iainana |
| Mari-pana miasa | -30ºC~+60ºC |
| Mari-pana fitahirizana | -50ºC~+85ºC |
| hovitrovitra | Faharetana 25gRMS (15 degre 2KHz), 1 ora isaky ny axe |
| Hamandoana | 100% RH amin'ny 35ºc, 95% RH amin'ny 40ºc |
| dona | 20G ho an'ny onja sine antsasaky ny 11msec, 3 axis amin'ny lafiny roa |
| Mpitarika-mw | Famaritana mekanika |
| Trano fonenana | VIRATY |
| Mpampitohy | inôksa |
| Fifandraisana amin'ny vehivavy: | varahina beryllium nopetahana volamena |
| Rohs | mifanaraka tsara |
| Lanja | 0.1kg |
Sary drafitra:
Refy rehetra amin'ny mm
Fandeferana amin'ny drafitra ± 0.5 (0.02)
Fandeferana amin'ny lavaka fametrahana ±0.2(0.008)
Mpampitohy rehetra: 2.4-Vehivavy
| Mpitarika-mw | Angon-drakitra fitsapana |
| Mpitarika-mw | Delivery |
| Mpitarika-mw | Fampiharana |