
| Mpitarika-mw | Fampidirana LPD-2/20-4S Mpizara herinaratra 4 lalana |
Fampidirana ny LPD-2/20-4S 2-20GHz 4 Way Power Divider, vahaolana faratampony amin'ny fanasarahana ireo famantarana RF amin'ny fomba mazava sy mahomby. Ity divider herinaratra avo lenta ity dia natao hameno ny filàn'ny rafitra fifandraisana maoderina, manolotra fahombiazana miavaka sy azo itokisana amin'ny sehatra frequence midadasika.
Ny mpizara herinaratra LPD-2/20-4S dia natao mba hanomezana fizarana famantarana tsy misy tomika manomboka amin'ny 2 ka hatramin'ny 20GHz, ka mahatonga azy io ho mety amin'ny fampiharana isan-karazany, anisan'izany ny fifandraisan-davitra, ny rafitra radar, ny fifandraisana amin'ny zanabolana, sy ny maro hafa. Noho ny fandrakofany matetika mivelatra, ity mpizara herinaratra ity dia manome fahafaha-mihetsika sy fahaiza-manao isan-karazany ho an'ny filàna fizarana famantarana RF isan-karazany.
Manana endrika 4-lalana, ny LPD-2/20-4S dia miantoka ny fizarana famantarana tsy miovaova sy voalanjalanja, mitazona ny fahamarinan'ny famantarana ary mampihena ny fatiantoka. Izany dia mahatonga azy io ho safidy tsara indrindra amin'ny fizarana famantarana RF amin'ny singa na fitaovana maro tsy misy fiantraikany amin'ny kalitaon'ny famantarana. Na ho an'ny fitsapana, fandrefesana, na fampidirana rafitra, ity mpizara herinaratra ity dia manolotra ny fahombiazana sy ny fahamarinan-toerana ilaina amin'ny fizarana famantarana tsy misy tomika.
Namboarina tamin'ny fitaovana avo lenta sy injeniera mandroso, ny mpizara herinaratra LPD-2/20-4S dia natao hanomezana faharetana miavaka sy fahatokisana maharitra. Ny fanamboarana matanjaka azy dia miantoka ny fahombiazana maharitra na dia amin'ny tontolo iainana sarotra aza, ka mahatonga azy io ho vahaolana azo ianteherana ho an'ny fampiharana fanasarahana famantarana RF manan-danja.
Ny mpizara herinaratra LPD-2/20-4S dia natao mba hampidirana mora foana amin'ireo rafitra efa misy, miaraka amin'ny mpampitohy mahazatra sy endrika kely izay manamora ny fametrahana sy ny fametrahana. Ny endriny mora ampiasaina sy ny fiasany azo ampidirina sy ampiasaina dia mahatonga azy io ho safidy mety sy azo ampiharina ho an'ny filàna fizarana famantarana RF isan-karazany.
Ho famaranana, ny LPD-2/20-4S 2-20GHz 4 Way Power Divider dia mametraka fenitra vaovao ho an'ny fanaparitahana ny famantarana RF, manolotra fahombiazana, fahatokisana ary fahaiza-manao tsy manam-paharoa. Na ho an'ny fampiharana ara-barotra, indostrialy, na miaramila, ity mpanasaraka herinaratra ity no vahaolana tsara indrindra ho an'ny fizarana famantarana RF tsy misy olana sy mahomby amin'ny sehatra matetika midadasika.
| Mpitarika-mw | famaritana |
Karazana Laharana: LPD-2/20-4S Mpizara Herinaratra
| ENTANA: | Mpizara Herinaratra LPD-2/20-4S |
| Fahita matetika: | 2000~20000MHz |
| Fahaverezan'ny fampidirana: | ≤2.3dB |
| Fifandanjana Habetsahana: | ≤±0.6dB |
| Fifandanjana Dingana: | ≤±6 degre |
| VSWR: | ≤1.55 : 1 |
| Fitokana-monina: | ≥17dB |
| Fanoherana: | 50 OHMS |
| Mpampitohy seranana: | SMA-Vehivavy |
| Fitantanana ny herinaratra: | 20 Watts |
| Mari-pana miasa: | -35℃ hatramin'ny +85℃ |
| Loko ambonin'ny tany: | Mainty / Manga / Mavo / Maitso |
Fanamarihana:
1, Tsy tafiditra ny fatiantoka ara-teoria 6db 2. Ny naoty herinaratra dia ho an'ny enta-mavesatra vswr tsara kokoa noho ny 1.20:1
| Mpitarika-mw | Fepetra momba ny tontolo iainana |
| Mari-pana miasa | -30ºC~+60ºC |
| Mari-pana fitahirizana | -50ºC~+85ºC |
| hovitrovitra | Faharetana 25gRMS (15 degre 2KHz), 1 ora isaky ny axe |
| Hamandoana | 100% RH amin'ny 35ºc, 95% RH amin'ny 40ºc |
| dona | 20G ho an'ny onja sine antsasaky ny 11msec, 3 axis amin'ny lafiny roa |
| Mpitarika-mw | Famaritana mekanika |
| Trano fonenana | VIRATY |
| Mpampitohy | firaka telo-tapany |
| Fifandraisana amin'ny vehivavy: | varahina beryllium nopetahana volamena |
| Rohs | mifanaraka tsara |
| Lanja | 0.10kg |
Sary drafitra:
Refy rehetra amin'ny mm
Fandeferana amin'ny drafitra ± 0.5 (0.02)
Fandeferana amin'ny lavaka fametrahana ±0.2(0.008)
Mpampitohy rehetra: SMA-Vehivavy
| Mpitarika-mw | Angon-drakitra fitsapana |
| Mpitarika-mw | Delivery |
| Mpitarika-mw | Fampiharana |