
| Mpitarika-mw | Fampidirana amin'ny Mpampitohy Hibrida 180° |
Fampidirana ny vokatra vaovaon'ny leader micrwoave tech.,(leader-mw) dia ny 180° Hybrid Coupler! Ity fitaovana misy seranana efatra ity dia natao hizara mitovy ny famantarana fidirana amin'ny alàlan'ny fiovan'ny dingana 180° eo amin'ireo seranana, na hampifangaro famantarana roa izay 180° tsy mifanaraka amin'ny dingana.
Ny "couplers" hybrid 180° anay dia misy tadivavarana mpitarika afovoany izay manana faribolana in-1.5 amin'ny halavan'ny onjam-peo (in-6 amin'ny ampahefatry ny halavan'ny onjam-peo). Ny seranana tsirairay dia misy elanelana ampahefatry ny halavan'ny onjam-peo (90°), ka miteraka fitaovana tsy dia misy fatiantoka loatra miaraka amin'ny tahan'ny onjam-peo mitsangana ambany voltase (VSWR) ary fifandanjana dingana sy amplitude tsara dia tsara.
Noho ny fanamboarana avo lenta sy ny injenieran'ny fahamarinan-toerana, ny coupler hybrid 180° anay dia mety tsara amin'ny fampiharana isan-karazany. Na mila manasaraka famantarana fidirana miaraka amin'ny fatiantoka kely indrindra ianao, na mampiaraka famantarana roa miaraka amin'ny fifandanjana phase sy amplitude mazava tsara, ny coupler anay dia manome fahombiazana sy fahatokisana miavaka.
Azo ampiasaina amin'ny fifandraisan-davitra, rafitra radar, fitaovana fitsapana sy fandrefesana, ary karazana rafitra RF sy microwave maro hafa ny coupler hybrid 180° anay. Natao hanaraka ny fenitra avo indrindra amin'ny kalitao sy ny fahombiazana izy ireo, mba hahazoana antoka fa afaka mahafeno ny fepetra takian'ny tontolo iainana miasa sarotra indrindra.
| Mpitarika-mw | famaritana |
Karazana Laharana: LDC-0.5/8-180S 180°Cpooler Hybrid
| Fahita matetika: | 500~8000MHz |
| Fahaverezan'ny fampidirana: | ≤2dB |
| Fifandanjana Habetsahana: | ≤±0.7dB |
| Fifandanjana Dingana: | ≤±5deg |
| VSWR: | ≤ 1.4: 1 |
| Fitokana-monina: | ≥ 20dB |
| Fanoherana: | 50 OHMS |
| Mpampitohy seranana: | SMA-Vehivavy |
| Elanelana mari-pana miasa: | -35˚C-- +85 ˚C |
| Fandrefesana ny Hery ho Mpizara:: | 20 Watts |
| Loko ambonin'ny tany: | Oksidasiona mpitondra herinaratra mavo |
Fanamarihana:
1, Tsy tafiditra ny fatiantoka ara-teoria 3db 2. Ny naoty herinaratra dia ho an'ny enta-mavesatra vswr tsara kokoa noho ny 1.20:1
| Mpitarika-mw | Fepetra momba ny tontolo iainana |
| Mari-pana miasa | -30ºC~+60ºC |
| Mari-pana fitahirizana | -50ºC~+85ºC |
| hovitrovitra | Faharetana 25gRMS (15 degre 2KHz), 1 ora isaky ny axe |
| Hamandoana | 100% RH amin'ny 35ºc, 95% RH amin'ny 40ºc |
| dona | 20G ho an'ny onja sine antsasaky ny 11msec, 3 axis amin'ny lafiny roa |
| Mpitarika-mw | Famaritana mekanika |
| Trano fonenana | VIRATY |
| Mpampitohy | firaka telo-tapany |
| Fifandraisana amin'ny vehivavy: | varahina beryllium nopetahana volamena |
| Rohs | mifanaraka tsara |
| Lanja | 0.15kg |
Sary drafitra:
Refy rehetra amin'ny mm
Fandeferana amin'ny drafitra ± 0.5 (0.02)
Fandeferana amin'ny lavaka fametrahana ±0.2(0.008)
Mpampitohy rehetra: SMA-Vehivavy
| Mpitarika-mw | Angon-drakitra fitsapana |